PRACOWNIK PRODUKCJI - pakowanie warzyw/owoców

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
EURO WORK
Posty: 139
Rejestracja: 02 wrz 2011, 11:07

04 maja 2017, 13:53

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Helmond
Rozpoczęcie pracy: od zaraz!
Ilość godzin pracy: ok. 32- 40/tydzień
Praca na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Obowiązki:
- Praca na produkcji. Produkcja warzyw lub owoców. Obsługa maszyn do pakowania produktów spożywczych.
- W zależności od działu praca przy myciu, cięciu warzyw, pakowaniu w foliowe worki lub tacki, układaniu i przenoszeniu skrzynek, zbieraniu zamówień - pracownik może być przenoszony na różne działy.
- Praca w zakładzie produkcyjnym na hali, temperatura ok 4 stopnie.

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym - wymóg konieczny.
- Znajomość obsługi komputera- mile widziana.
- Elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany).
- Uczciwość, rzetelność.
- Chęć zdobycia doświadczenia zawodowego.

Oferujemy:
- Stawki wiekowe euro brutto/h:
19 lat - euro; 6,15
20 lat - euro; 6,15
21 lat - euro; 7,24
22 lata - euro; 8,50
23 lata i więcej: 9,80
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
- Praca zmianowa (3 zmiany - nieregularne), 8 godzin dziennie

Dodatki zmianowe za pracę:
-Poniedziałek- piątek
0:00 – 6:00: 40% dodatku
19:00-23:00: 25% dodatku
23:00-0:00: 40% dodatku
-Sobota
23:00-0:00: 100% dodatku
-Niedziela
0:00- 23:00: 100% dodatku
23:00- 0:00: 40% dodatku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy holandia@eurowork.net.pl w tytule wpisując ,,warzywa/owoce".

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zablokowany