Pracownik Magazynu (order picker)

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
EURO WORK
Posty: 139
Rejestracja: 02 wrz 2011, 11:07

28 cze 2016, 13:08

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

ze znajomością języka angielskiego/holenderskiego!

Miejsce pracy: Waalwijk
Rozpoczęcie pracy: 28.06.2016 ( przyjazd 26.06.2016 )
Ilość godzin pracy: 40
Praca na dłuższy okres
Obowiązki:
Praca polega głównie na kompletowaniu zamówień, przy pomocy skanera
Oferujemy:
Stawka – 9,78 euro brutto/h
Zakwaterowanie – zapewnione, płatne przez pracownika 85 euro/tygodniowo
Ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 19,50 euro/tydzień.
Godziny pracy : 7:30 – 16:0 (przerwy 2x15 min i 1x 30min)
Wymagania:
Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego – sprawdzana rozmową z naszym konsultantem
Min 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku order pickera
gotowość do wyjazdu na min.6 miesięcy.
Uczciwość, rzetelność
Mile widziane prawo jazdy i własny samochód
Mile widziany numer SOFI
Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!
Zablokowany