Pracownik magazynowy-kompletowanie towaru

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
Personnel
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2015, 13:00

27 lut 2015, 13:04

Agencja Pracy Tymczasowej Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - KOMPLETOWANIE TOWARU
Miejsce pracy: NIEMCY

OPIS STANOWISKA:
• obsługa wózka widłowego niskiego unoszenia
• kompletowanie towaru na palety zgodnie z zamówieniem
• praca ze skanerem bądź w systemie słuchawkowym pbv

WYMAGANIA:
• mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym
• doświadczenie przy kompletacji towaru w systemie norm magazynowych min. 6 m-cy
• duża sprawność oraz tężyzna fizyczna
• dynamika pracy

OFERUJEMY:
• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• premię motywacyjną uzależnioną od wydajności
• zakwaterowanie na terenie Niemiec
• opiekę polskiego koordynatora w Niemczech

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV na adres mailowy: bydgoszcz@personnel-international.pl
Zablokowany