Praca na farmie

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
ofertypracyzagranica
Posty: 8
Rejestracja: 17 sty 2016, 05:52

17 sty 2016, 06:06

Miejsce pracy: Belgia, Lichtervelde.

Opis stanowiska pracy: wykonywanie wszystkich niezbędnych czynności mających na celu utrzymanie w zdrowiu, czystości trzody chlewnej
Nasze wymagania:
• doświadczenie w pracy na farmie/gospodarstwie
• praca również w weekendy
• gotowość do pracy na zewnątrz, w różnych temperaturach
• możliwość relokacji na stałe
• możliwość zabrania własnego samochodu

Oferujemy:
• stabilną pracę w przyjaznym środowisku
• intencja długiego zatrudnienia
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania

http://ofertypracyzagranica.com.pl/oglo ... armie.html
Zablokowany