Pielęgniarka- oferta pracy - szpital Regensburg

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
beta-aktiv
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2015, 10:20

28 wrz 2015, 10:22

Jesteś dyplomowaną pielęgniarką, lekarzem, fizjoterapeutą?
Niemiecki rynek pracy czeka na Ciebie .
Nowe szanse, nowe wyzwania, nowe perspektywy, rozwój zawodowy i finansowy !
Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zacznij pracę w Niemczech z pomocą BETA aktiv GbR
BETA aktiv GbR- stała i legalna praca w Niemczech.

Szukasz dobrze płatnej pracy z możliwością dalszego rozwoju zawodowego
i gwarantującej bezpieczną przyszłość?
Oferta nr P 2015 030. To jest oferta dla Ciebie!
PIELĘGNIARKA – praca w szpitalu w Regensburgu.
Wymagany poziom językowy min. B1 lub mocne A2.
Liczba wolnych miejsc pracy: 4.
Dostępność oferty pracy: od zaraz.
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe: pielęgniarka dyplomowana (lub licencjat/magister)
- gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok
- poziom językowy min. B1 lub mocne A2.
Oferujemy:
Wynagrodzenie zgodne z taryfą szpitala :od 2.530 Euro brutto.
Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia zawodowego i wykształcenia.
- miesięczne dodatki w wysokości 25 Euro brutto
- dodatkowe wynagrodzenie za pracę w noce, niedziele i święta
- okres wprowadzenia w zakres obowiązków
- 23 – 33 dni roboczych urlopu (w zależności od doświadczenia zawodowego)
- 90% Weihnachtsgeld – gratyfikacja na Boże Narodzenie
- pierwsza umowa o pracę na okres 2 lat, po czym na czas nieokreślony
- polskojęzyczną obsługę podczas procesów rejestracyjnych w Niemczech
- przeprowadzamy proces nostryfikacji dyplomu
- zatrudnienie na 100% etatu
- zakwaterowanie: pokój w hotelu pracowniczym
- umowę o pracę zawartą na niemieckich warunkach i bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.
Jak z sukcesem i bez ryzyka podjąć się tej pracy?
- Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Polsce pod numer 505 123 391.
- Po pozytywnym przejściu pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej: wypełnij otrzymany formularz.
- W ciągu 5 dni roboczych zgłosimy się do Ciebie telefonicznie.
- Zaprosimy Cię na 2 dni próbnej pracy u Twojego przyszłego pracodawcy.
- Podpiszesz umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.
- Zadzwoń do nas i zapytaj o inne lokalizacje miejsc pracy dla pielęgniarek w Niemczech !

Bądźmy partnerami.
Przyłącz się do grupy pielęgniarek, fizjoterapeutów i lekarzy którzy skorzystali już z naszych ofert pracy .
Prosimy o przesłanie wstępnej aplikacji na adres:
office@beta-aktiv.pl lub http://www.beta-aktiv.com/pl/online-bewerbung/ .
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer 0048 505 123 391 i 0049 7321 2770 555.
Rozmowa w języku polskim nie jest dla nas problemem.
Jeżeli na ten moment nie znasz języka niemieckiego na tyle dobrze aby podjąć pracę w szpitalu, zacznij pracować w domu opieki, zrób z naszą pomocą nostryfikację dyplomu pielęgniarstwa, potem możesz pracować w szpitalu, klinice- znajdziemy dla Ciebie etat.

Beta aktiv GbR
E.Sobiech, A.M.Schimizek
Paul-Hartmann-Str. 61
89522 Heidenheim / Brenz
Tel.: +49 7321 277 0 555
Fax: +49 7321 345 832
Strona internetowa: http://www.beta-aktiv.com/pl

Dodatkowo poszukujemy do pracy w Niemczech :
Pielęgniarki ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min. A2
Fizjoterapeutów ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min. B1
Elektroradiologów ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min. B1
Lekarzy w trakcie specjalizacji
Lekarzy po ukończonych specjalizacjach.
Zablokowany