Opiekun/opiekunka seniorki w Baunatal (31.05) sprawdzone!

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
wincklerpersonal
Posty: 412

25 maja 2015, 13:49

WINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko:

Opiekun/opiekunka seniorki w Baunatal (31.05) sprawdzone zlecenie!

Miejsce pracy - Baunatal
Data rozpoczęcia - 31.05.2015

Poszukujemy opiekuna/opiekunki do 88 - letniej pani Gertrudy, po lekkim udarze, z początkową demencją. Pacjentka ma drobne problemy z wymową, porusza się przy pomocy balkonika lub laski. Podopieczna mieszka sama w domku, niedaleko mieszka jej syn. Pani waży 52 kg, a jej wzrost to 155 cm. Na miejscu jest nasza opiekunka.

Oferujemy

- legalne i stabilne zatrudnienie
- druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia
- kartę ubezpieczenia zdrowotnego
- opiekę koordynatora w Polsce i za granicą
- atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie
- zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- pełną organizację wyjazdu
- oddzielny pokój
- ubezpieczenie członków rodziny

Obowiązki

- pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
- pomoc przy higienie i toalecie
- robienie zakupów
- wspólne spędzanie czasu z podopiecznym
- pomoc przy prowadzeniu domu
- zabiegi pielęgnacyjne
- przygotowywanie posiłków
- dbanie o czystość
- uczestniczenie w wycieczkach z podopiecznym
- wspólne spacery

Wymagania

- osoba bez nałogów
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- dobra znajomość języka niemieckiego
- predyspozycje do współpracy z osobami podeszłym wieku - cierpliwość, wyrozumiałość, empatia, odpowiedzialność, towarzyskość

KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22/631 11 10
E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Czekamy również na SMS na nr tel: 531 735 222 – ODDZWONIMY.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt.

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz w linku poniżej:
http://wincklerpersonal.startpraca.pl/a ... /205283/0/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."
Zablokowany