Opiekun/ka sympatycznego pana w Oppenweiler od 04.09.2015

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
wincklerpersonal
Posty: 412

24 sie 2015, 14:10

WINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Oppenweiler k. Stuttgartu
Data rozpoczęcia: 04.09.2015
Poszukujemy opiekuna/opiekunki do 88 - letniego Pana Ernsta. Pan ma lekką demencję oraz problemy z nietrzymaniem moczu. Pan porusza się przy pomocy balkonika. Niedawno zmarła małżonka Pana, więc jest przygnębiony. W domu mieszka też bardzo fajny syn, który w razie czego służy pomocą, prosi jedynie o przygotowanie większych posiłków, tak by też mógł zjeść.

Zapraszamy do wysyłania aplikacji.

OBOWIĄZKI

• pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
• pomoc przy toalecie i higienie,
• wspólne spędzanie czasu tj. rozmowy
• drobne prace domowe
• zabiegi pielęgnacyjne
• przygotowywanie posiłków

WYMAGANIA

• osoba bez nałogów
• z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi
• z dobrą znajomością języka niemieckiego
• predyspozycje do współpracy z osobami w podeszłym wieku - cierpliwość, wyrozumiałość, empatia, komunikatywność, troskliwość,

OFERUJEMY

• legalne i stabilne zatrudnienie
• druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia
• kartę ubezpieczenia zdrowotnego
• opiekę koordynatora w Polsce i za granicą
• atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie
• zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
• pełną organizację wyjazdu
• oddzielny pokój
• ubezpieczenie członków rodziny

KONTAKT Z BIUREM:
Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22/631 11 10
E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl
www.wincklerpersonal.pl
Czekamy również na SMS na nr tel: 531 735 222 – ODDZWONIMY.
Lub aplikuj przez formularz prosto do naszej bazy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."
Zablokowany