Opieka Seniora w Stolberg

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
Winckler Personal
Posty: 21
Rejestracja: 18 cze 2015, 10:09

02 wrz 2015, 12:33

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. jest ogólnopolską agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się od 2012 roku w rekrutacji pracowników niższego, średniego oraz wyższego szczebla do przedsiębiorstw na terenie Polski oraz krajów niemieckojęzycznych.

Opis stanowiska:
Miejsce pracy: Niemcy,  Stolberg 52223
Rozpoczęcie pracy: 30.09.2015

Opieka 83-letniego seniora w Stolberg. Podopieczny mieszka wraz z żoną, która pomaga w codziennych obowiązkach domowych.
Wiek: 83 l
Waga: 68 kg
Wzrost: 170 cm
Schorzenia: starcza demencja, cukrzyca, problem z utrzymaniem moczu, pacjent porusza się przy pomocy balkonika
Dodatkowe informacje: raz dziennie przychodzi pielęgniarka, pacjent zna także język hiszpański
Obowiązki: zabiegi pielęgnacyjne w tym pomoc przy higienie oraz toalecie, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, pomoc w prowadzeniu domu, wspólne spędzanie czasu
Zapraszamy do aplikowania!

Wymagania:
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, czułość,
Brak nałogów,

Oferujemy:
Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie (uzależnione od znajomości j. niemieckiego),
Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpiezenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą,
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
Bezpłatny dojazd i powrót,
Pełna organizacja wyjazdu,
Pakiet ekstra bonusów!

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.
Przekierowanie do formularza aplikacyjnego nastąpi po kliknięciu przycisku „Aplikuj”.
Dziękujemy za złożone aplikacje.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Winckler Personal, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Opieka seniorów, tel.: (22) 620 35 68

Inżynieria i produkcja, tel.: (22) 631 11 70
E-mail: magdalena.woznicka@wincklerpersonal.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."
Zablokowany