Opieka osób starszych. Północne Niemcy

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
Winckler1
Posty: 35
Rejestracja: 04 lis 2014, 12:30

09 wrz 2015, 16:03

WINCKLER PERSONAL Sp. z o.o. Sp. k. Agencja Pośrednictwa Pracy, specjalizująca się w zakresie rekrutacji na stanowisko opieki osób starszych na terenie Niemiec. Zdobyliśmy już zaufanie wielu klientów oraz kandydatów. Teraz czekamy na Ciebie!

Opieka osób starszych. Północne Niemcy, blisko granicy z Danią

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Süderlügum (bardzo blisko granicy z Danią)
TERMIN ROZPOCZĘCIA: od 01.10.2015

Poszukujemy opiekuna/opiekunki z komunikatywną znajomością jęz. niemieckiego (warunek konieczny) do pary mieszkającej w domku z ogrodem, niedaleko morza.  Opiekunka ma do dyspozycji świeżo wyremontowany pokój z oddzielną łazienką oraz toaletą. Jest również dostęp do internetu.

Pani
• jest w wieku 87 lat,
• Waga ok 52 kg, Wzrost ok 162 cm,
• Pflegestufe 1,
• Schorzenia: Ogólne osłabienie związane z wiekiem, reumatyzm, Nietrzymanie moczu, Seniorka niedowidzi na jedno oko,
• Z reguły przesypia noce,
• Porusza się samodzielnie.

Pan
jest w wieku 92 lat
• Waga ok 70 kg, Wzrost ok 168 cm,
• Schorzenia: początkowa demencja, ogólne osłabienie,
• Porusza się za pomocą laski bądź balkonika, ewentualnie będzie potrzebował pomocy przy wstawaniu, ubieraniu oraz pielęgnacji.

WYMAGANIA:

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego B1/B2 - WARUNEK KONIECZNY
• Doświadczenie  w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
• Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,
• Brak nałogów (palenie papierosów wyłącznie na zewnątrz),
• Gotowość do podjęcia pracy na 2 miesiące

OBOWIĄZKI:

• Zabiegi pielęgnacyjne,
• Przygotowywanie posiłków,
• Robienie zakupów,
• Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
• Drobne prace domowe,
• Wspólne spacery oraz rozmowy z podopiecznymi.

OFERUJEMY:

• Legalne i stabilne zatrudnienie,
• Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpieczenie,
• Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
• Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
• Miesięczne wynagrodzenie,
• Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
• BEZPŁATNY TRANSPORT,
• Pełna organizacja wyjazdu,
• Stały kontakt z pracownikami firmy Winckler Personal, bądź z niemieckim koordynatorem.

KONTAKT Z BIUREM:

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.
Przekierowanie do formularza aplikacyjnego nastąpi po kliknięciu przycisku „Aplikuj” lub po wklejeniu poniższego adresu do paska adresu www:

https://system.erecruiter.pl/FormTempla ... ef43d35d31

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 631 11 55
E-mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl

Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 - ODDZWONIMY.

Dziękujemy za złożone aplikacje.
Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl
Zablokowany