Kierowca kat. C+E z językiem niemieckim - Zwickau (Niemcy)

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
KSPersonalService
Posty: 8
Rejestracja: 04 wrz 2015, 14:48

04 wrz 2015, 14:51

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierowca kat. C+E z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy / Zwickau i najbliższe okolice (Saksonia)

ZADANIA:
• Przewóz różnych części samochodowych i do maszyn w obrębie miasta dla firmy logistycznej
• Praca na 2 zmiany – dzienna i nocna (po 12h/dzień, w tym 2h bezpłatnej przerwy)
• Codzienne powroty do kwatery, bez spania w kabinie!

OCZEKIWANIA:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Koniecznie prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 oraz karta kierowcy
• Możliwość poruszania się na miejscu własnym samochodem jest mile widziana
• Dobry stan zdrowia
• Doświadczenie w transporcie ciężarowym do 40 ton

OFERUJEMY:
• Wynagrodzenie: 8,66€ brutto/h + 320€ netto diety/mc (16€/dzień przepracowany) = ok.1600 - 1700€ netto miesięcznie
• Zakwaterowanie: organizowane i opłacone przez pracodawcę!
• Praca w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku
• Możliwe nadgodziny (płatne dodatkowo) oraz dodatek +25% za godziny nocne
• Forma zatrudnienia: niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem
• Możliwość przejęcia przez niemiecki zakład pracy
• Profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na
rekrutacja@ksps.com.pl
z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).
Awatar użytkownika
danon
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:21
Lokalizacja: Wrocław

08 wrz 2015, 14:29

Na jakim poziomie musi być znajomość niemieckiego?

Nauka jest sprawą wielkich. Maluczkim dostają się nauczki (S.J. Lec) www: http://www.umnieczyuciebie.pl
Zablokowany