Kierowca CE - BDF - Magdeburg

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
holbern
Posty: 522
Rejestracja: 10 cze 2013, 10:32

05 maja 2015, 13:04

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi.
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Kierowca CE – BDF – Magdeburg
Miejsce pracy: Niemcy
Numer Refrenycjny: KN/BGM/2015
Opis stanowiska
• kierowanie zestawem z przyczepą na obrotnicy i kontenerem BDF w pojedynczej obsadzie z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa
• praca w systemie 3/1
• obsługa i wymiana konteneru BDF
• praca zmianowa (częste jazdy nocne)
• transport towarów po trasach krótko – i dalekobieżnych po Niemczech
• dbałości o narzędzia pracy

Wymagania wobec kandydatów
• doświadczenie w transporcie na zestawach z kontenerem tyu BDF
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy
• podstawowe uprawnienia ADR
• gotowość do podjęcia pracy od zaraz, motywacja, odpowiedzialność,

Kandydatom spełniającym wymagania oferujemy
• niemiecką umowę o pracę oraz comiesięczne, terminowe wynagrodzenie, gwarancję odprowadzania składek oraz inne dodatkowe premie, a także niemieckie świadczenia socjalne
• Ustawowe diety dzienne, wynagrodzenie, nadgodziny, dodatki oraz premie
• Pomoc w realizacji formalności związanych z niemieckim ubezpieczeniem zdrowotnym, pokrywającym koszty leczenia na terenie całej Europy, a także odzyskaniem zwrotu podatku oraz ulg na dzieci „Kindergeld”
• Pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
• Nowoczesne bazy z dostępem do zaplecza sanitarnego
• Przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie
• Zadbany technicznie sprzęt
• Nowoczesne ciężarówki marki Mercedes, DAF, MAN, IVECO, Volvo, SCANIA,
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny 604 242 084 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres mz@holbern.pl wpisując w tytule KN/BGM/2015

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

Więcej ofert pracy na www.holbern.de
Zablokowany