HYDRAULIK / MONTER INSTALACJI WODNEJ I GAZOWEJ - Niemcy

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
KSPersonalService
Posty: 8
Rejestracja: 04 wrz 2015, 14:48

26 paź 2015, 09:32

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.
Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:
HYDRAULIK / MONTER INSTALACJI WODNEJ I GAZOWEJ

ZADANIA (zależnie od doświadczenia):
- montaż instalacji sanitarnych, wodociągowych i centralnego ogrzewania
- montaż elementów instalacji sanitarnych (umywalki, WC, wanny, prysznice, zlewozmywaki, krany)
- bieżące naprawy instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania (usuwanie usterek)
- prace serwisowe oraz na budowach

OCZEKIWANIA:
- min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie
- komunikatywna znajomość j.niemieckiego
- prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziane
- odpowiedzialność, samodzielność w działaniu

OFERTA:
- wynagrodzenie: od 1700 € netto/ mies.
- bezpłatne zakwaterowanie
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
- stabilne stanowisko, możliwość podjęcia długofalowej współpracy
- opieka polskojęzycznych dysponentów

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) drogą mailową na adres:
rekrutacja@ksps.com.pl
wpisując „HK/AM/KS15” w tytule wiadomości

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Zablokowany