Cieśla szalunkowy - Holandia

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
MonikaMac
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2015, 08:51

17 lip 2015, 09:13

Oferta:
Agencja Zatrudnienia Euronauka (nr certyfikatu 7947) poszukuje do pracy w Holandii cieśli szalunkowych, posiadających doświadczenie na szalunkach systemowych i tradycyjnych — praca głównie na budowach przemysłowych, drogi
Praca na kontrakty 2,5-letnie.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę.

Wymiar czasu pracy:
Praca na cały etat. Możliwe nadgodziny. Oferta pracy tymczasowej.

Opis stanowiska:
Praca na szalunkach systemowych i tradycyjnych

Wymagania i obowiązki:
Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym na konwersację. W przypadku grupy, język obcy wymagany od 1 os. na każde 2-3 osoby.
Wymagany przynajmniej 1 samochód na 2-3 osoby.
Ubranie robocze — na początek własne, po dwóch przepracowanych tygodniach pracownik otrzymuje ubranie firmowe
Przed rozpoczęciem pracy należy legitymować się uprawnieniami VCA. Certyfikat VCA jest warunkiem koniecznym. Auto do dyspozycji będzie dodatkowym atutem.
Znajomość systemów PERI, DOKA.

Pracodawca oferuje:
Wynagrodzenie od 12,40 euro/godz. — możliwe nadgodziny (realnie od 420-450 euro netto / 40 godzin pracy)
Tygodniowe wypłaty / środy.
Pracodawca oddaje do dyspozycji zakwaterowanie.
Zwrot kosztów przejazdu z miejsca zamieszkania do pracy — 0,15 euro / 1 km.

Pozostałe informacje:
Dojazd i wyżywienie na koszt własny.
Własny pas ciesielski, buty (najlepiej S3).
Własna pościel.

Rekrutacja:
CV należy przesyłać na adres agencja@euronauka.eu
Informacja telefoniczna — 506380854

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Zablokowany