Mechanik pojazdów osobowych Praca warsztatowa

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Norwegii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

17 paź 2018, 02:57

Agencja pracy CBR Cross Border Recruitment Sp. Z.o.o (KRAZ 5500) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik pojazdów osobowych
Miejsce pracy:Oslo Opis stanowiska:
Naprawa samochodów osobowych w autoryzowanych serwisach samochodowych oraz stacjach szybkiej obsługi. Najczęściej poszukiwani są mechanicy specjalizacji – VW, Mercedes, BMW i inne. Wymagania:
Ta oferta jest dla Ciebie jeśli:
•znasz język angielski i/lub norweski
•posiadasz wyksztalcenie i doświadczenie w zawodzie
•chcesz pracować w najszczęśliwszym kraju na świecie
•pracujesz już w Norwegii, ale chciałbyś zmienić otoczenie i przy okazji zarobki Oferujemy:
Dzięki współpracy z nami zyskasz:
•ciekawą pracę
•wysokie wynagrodzenie
•wsparcie konsultanta na każdym etapie pracy
•pomoc w znalezieniu zakwaterowania Czekamy na Twoją aplikację! Możesz to zrobić również przez nasza stronę na Facebooku
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@cba-eu.com

CBR – Cross Border Recruitment Sp. z o.o.
Mazurska 42,
70-490 Szczecin

+48 886 680 276 (Pn-Pt 8.00-16.00)

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 Roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Awatar użytkownika
Adriano89
Posty: 7
Rejestracja: 17 mar 2019, 17:16
Lokalizacja: Kraków

17 mar 2019, 17:20

Czy ta oferta jest aktualna?
Awatar użytkownika
OrangeLove
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2019, 09:49

29 maja 2019, 16:52

Czy koniecznie trzeba znać język? Czy do przyuczenia również przyjmujecie?