MALARZ Budownictwo

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Norwegii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

17 paź 2018, 02:52

Firma GP Nordic Group Bemanning AS poszukuje kandydatów na stanowisko malarza.
CV proszę wysyłać na adres email: gpnordicas@gmail.com

Miejsce pracy:Oslo okolice Opis stanowiska:
Szpachlowanie, malowanie Wymagania:
- minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie
- doświadczenie w malowaniu agregatem
- zamieszkanie Oslo okolice
- posiadanie numeru personalnego lub D-number
- znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie