Praca przy roznoszeniu gazet - Niemcy

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

25 lip 2019, 14:06

Kraj: Niemcy Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Praca przy roznoszeniu/rozwozeniu gazet (prasy codziennej).

Praca od 01.08.2019.

Warunkiem koniecznym jest prawo jazdy kat. b i znajomosc jezyka niemieckiego.

Wydawnictwo gazety niemieckiej poszukuje do codzinnego roznoszenia/rozwozenia gazet (samochodem sluzbowym), osobe z dobra komunikatywna znajomoscia jezyka niemieckiego.

Miejsce pracy: Aalen (70 km od Stuttgartu)

Opis stanowiska:

Praca polega na rozwozeniu gazet samochodem firmowy do prywatnego klienta. Praca w godzinach nocnych pomiedzy godz. 1.30/2.00-8.00 (6.00 do 7.00 godz./dzien, 40 godz./tydzien) od poniedzialku do soboty.

Wymagania:

- Minimum komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego (B1)

- Prawo jazdy kat. B. (warunek konieczny)

- Odpowiedzialnosc i samodzielnosc

- W wieku 18-45 lat

Oferujemy:

- Stala praca na pelnych niemieckich warunkach

- Pelny etat

- Umowa o prace zawarta bezposrednio z pracodawca niemieckim (bez agencji)

- Pakiet socialny: skladki emerytalne, niemiecka kasa chorych, platny urlop

- Stawka godzinowa 11.00 Euro/h brutto + 25% dodatku za prace w godzinach nocnych.

- Wynagrodzenie miesieczne: 1.200, - do 1.300, - Euro netto (po odciagnieciu zakwaterowania).

- Zaorganizowane zakwaterowanie (pokoj jednoosobowy)

Osoby zainteresowane zapraszamy do nadsylania CV ze zdjeciem (mile widziane w jezyku niemieckim).

Kontakt telefoniczny od PN - PT od 08:30-16:00 pod nr Tel: 0049160-21 63542