Praca dla kobiet - bez doświadczenia | Berlin | 1950€ - 2250€ brutto

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

30 lip 2019, 16:58

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 55 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Praca dla kobiet bez doświadczenia

Miejscowość: Berlin

Stawka: 1950€ - 2250€ brutto/miesiąc

Opis stanowiska:

wykonywanie prac domowych (gotowanie, robienie zakupów, pranie)
dbanie o czystość mieszkania
pomoc w opiece nad dziećmi (odbiór i zaprowadzanie do przedszkola/szkoły)
zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego Pracodawcy
Od Kandydatów oczekujemy:

podstawowej znajomości języka niemieckiego
gotowości do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec
rzetelnego podejścia do wykonywanych obowiązków oraz odpowiedzialności
życzliwe i miłe usposobienie
prawo jazdy kat. B a także własne auto – mile widziane
W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:

umowę o pracę na niemieckich warunkach
atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
zorganizowane zakwaterowanie
pomoc w organizacji wyjazdu
ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
podatki odprowadzane w Niemczech

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto.

tel: +48 500 45 6 300