Poszukujemy opiekunkę do pani w Bad Nenndorf

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Herz 24
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:14

04 wrz 2014, 11:16

Podopieczna ma 85 lat, jest w dość dobrym stanie psychofizycznym. Cierpi na inkontynencję, demencję. U podopiecznej zdiagnozowano problemy ze wzrokiem (zwyrodnienie plamki żółtej), nosi ona okulary. Pani ma niewielkie problemy z poruszaniem się, wchodzi po schodach przy pomocy osoby trzeciej. Podopieczna porusza się w znacznej mierze samodzielnie. Aktualnie podopieczna bierze udział w terapii, mającej na celu zwiększenie jej mobilności-uczestniczy w zajęciach gimnastycznych dla osób starszych.

Obowiązki opiekunki: prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie), opieka (opiekunka pomaga podopiecznej we wszystkich podstawowych czynnościach życia codziennego, jest odpowiedzialna za pomoc w toalecie, przy ubieraniu się, kąpieli podopiecznej, zmianę pielucho-majtek, pomoc w pielęgnacji ciała. Do obowiązków należy także organizacja czasu wolnego podopiecznej poprzez spacery, gry, rozmowę jak również towarzyszenie podczas wizyt u lekarza).
Nie ma konieczności nocnego czuwania przy podopiecznej. Praca w nocy występuje bardzo sporadycznie, gdy podopieczna zgłosi taką potrzebę.

Podopieczna mieszka z siostrą w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z łazienką oraz ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny: 2 wolne popołudnia w tygodniu po wcześniejszym uzgodnieniu z córką podopiecznej.

Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 miesiące.

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k.
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22) 433-62-12,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl
herz24.pl
Awatar użytkownika
Izabela
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2014, 11:31

29 paź 2014, 12:12

Witam!
Szukasz odpowiedniej opiekunki lub pielęgniarki ?
Na stronie www.laudigo.com znajdziesz szybko taką osobę z bardzo dobrymi kwalifikacjami doświadczeniem oraz bardzo dobrą znajomością języka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa