Opiekunka osób starszych Niemcy

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
winckler
Posty: 71
Rejestracja: 20 maja 2012, 11:10

28 mar 2013, 13:26

Poszukujemy OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW osób starszych do pracy w Niemczech.
Zależy nam na osobach empatycznych, cierpliwych, mających predyspozycje do opieki nad osobą starszą. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (zdobyte zarówno w toku edukacji, zatrudnienia oraz podczas opieki nad członkiem rodziny).
Zatrudniamy opiekunki i opiekunów już z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
Zatrudniamy opiekunki oraz opiekunów w pełni legalnie, opłacamy ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, oferujemy wynagrodzenie do 1500 euro netto w zależności od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki lub opiekuna.

Tel: (12) 307 05 45, kom. 531 178 222, e-mail: info@winckler.pl,
Skype: legalna.opieka24

Prosimy o kontakt, oferujemy pracę na terenie całych Niemiec!
Awatar użytkownika
crayon5
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2013, 08:25

23 cze 2013, 08:27

ja już kiedyś wyjechałam do niemiec jako opiekunka osoby starszej i bardzo sobie chwalę :D swoją ofertę znalazłam na gowork.pl i mogę teraz potwierdzić, że jest to sprawdzony pracodawca i nie ma z nim żadnych problemów. bardzo ładne pieniążki zarobiłam, do tego spędziłam sporo czasu w niemczech, które uwielbiam. życ, nie umierać! praca wcale ni ebyła uciążliwa :)
Awatar użytkownika
litlith77
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2013, 14:30

05 sie 2013, 14:35

ja też polecam tego typu pracę, wcześniej byłam co prawda pielęgniarką więc posiadam predyspozycje ale myślę że większość kobiet ma takie naturalne ciepło w sobie. oczywiście, nie jest to idylla ale można przyzwoicie zarobić więc to jest wielka zaleta. firma gowork, z którą również wyjeżdżałam, oferuje świetne warunki, bardzo dobrze dobrała mi ofertę. polecam serdecznie :D
Awatar użytkownika
Izabela
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2014, 11:31

29 paź 2014, 12:29

Witam!
Szukasz odpowiedniej opiekunki lub pielęgniarki ?
Na stronie www.laudigo.com znajdziesz szybko taką osobę z bardzo dobrymi kwalifikacjami doświadczeniem oraz bardzo dobrą znajomością języka.
Awatar użytkownika
Izabela
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2014, 11:31

29 paź 2014, 12:30

Witam!
Szukasz odpowiedniej opiekunki lub pielęgniarki ?
Na stronie http://www.laudigo.com znajdziesz szybko taką osobę z bardzo dobrymi kwalifikacjami doświadczeniem oraz bardzo dobrą znajomością języka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa