Operator dźwigu (j.niemiecki) – od zaraz

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
wincklerpersonal
Posty: 412

22 kwie 2014, 11:21

WINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie się rozwijająca się Agencja Pośrednictwa Pracy posiadająca certyfikat o numerze 7979.
Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Niemiec.
Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży prefabrykcji, która ma swoją siedzibę na terenie Niemiec.

Nr ref.: 60/2014
Wynagrodzenie: w zależności od doświadczenia.
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Forma zatrudnienia: niemiecka umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Zakres obowiązków:
Obsługa dźwigu.
Praca na wysokościach.
Transport materiałów budowlanych, konstrukcji.
Oczekiwania:
Znajomość języka niemieckiego – poziom komunikatywny/dobry.
Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Mile widziane wykształcenie techniczne.
Sumienność, dokładność, gotowość do podjęcia pracy zmianowej.
Własny samochód.
Oferta niemieckiego Klienta:
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Możliwość nadgodzin w soboty/niedziele.
Niemiecka umowa o pracę z pełnym pakietem socjalnym.
Zakwaterowanie zapewnia pracodawca - koszt odtrącany od pensji.
Pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Osoby, które są zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o wklejenie linku do wyszukiwarki:

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=71572ab784d9472cae4fcbc8ca081e07

Kontakt z biurem:
Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22/631 11 70
E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Zastrzegamy, ze będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."