OPERATIONS MANAGER (M/F)

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
HRXP
Posty: 15
Rejestracja: 05 kwie 2016, 14:55

08 kwie 2016, 14:24

HR XPERIENCE Group z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) i Szczecinie jest firmą oferującą szeroki wachlarz usług takich jak praca tymczasowa, outsourcing, dobór personalny, ekspansje na rynki zagraniczne jak i usługi w zakresie księgowości, rachunkowości i doradztwa prawnego.
Oferta, którą masz przed sobą łączy stabilną pracę w międzynarodowym środowisku i równocześnie zapewnia Ci atrakcyjne zarobki oraz daje realne szanse na rozwój w strukturach pracodawcy. Świetna atmosfera panująca w zespole, nowi znajomi i kontakty z native speaker’ami, to tylko część benefitów w nowej pracy. Chcesz aby Twoja kariera nabrała tempa? Aplikuj do nas!
Numer referencyjny: OPS-000-2016-PL
Start: do uzgodnienia
Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
• Operacyjne zarządzanie projektami oraz współtworzenie strategii rozwoju firmy w różnych lokalizacjach na terenie Niemiec
• Funkcja osoby kontaktowej zarówno dla klientów jak i pracowników
• Bieżąca analiza i optymalizacja procesów pracy
• Tworzenie raportów zawierających dane jak m.in. rotacja, utylizacja oraz kwota zachorowań planowanie oraz realizacja prognozy finansowej
• Budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy
• Obsługa oraz pielęgnowanie bazy danych z danymi osobowymi kandydatów
• Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników
• Ścisła współpraca z działem handlowym i personalnym
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w zarządzaniu grupą osób
• Znajomość niemieckiego prawa pracy (mile widziana)
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusz kalkulacyjny Excel)
• Płynna znajomość języka niemieckiego oraz znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
• Prawo jazdy kat. B
• Pełna dyspozycyjność oraz gotowość do częstych podróży służbowych
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu pozytywnych relacji międzyludzkich
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację zadań
Oferujemy:
• Polską umowę o pracę
• Wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
• Telefon służbowy, laptop oraz samochód do wyjazdów służbowych
• Stabilną pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku oraz możliwość rozwoju zawodowego
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na następujacy adres mailowy: jobs.pl@hr-xp.com z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten."