Murarz (praca przy klinkierze)- Holandia

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
PranGliwice
Posty: 8
Rejestracja: 07 maja 2014, 10:46

15 kwie 2016, 12:32

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Murarz (praca przy klinkierze)

Miejsce pracy: Holandia

Rozpoczęcie pracy : do uzgodnienia

Obowiązki:

- praca jako murarz, przy cegle klinkierowej

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie co tygodniowe, w tym wakacyjne i urlopowe

- darmowe zakwaterowanie

- praca na dłuższy okres czasu

Wymagania:

- doświadczenie jako murarz, przy cegle klinkierowej

- mile widziana znajomośc j.angielskiego/niemieckiego

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem MURARZ