LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
Luksmann
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2018, 16:46

11 kwie 2019, 16:53

Kierowca CE – chłodnia - Stuttgart- 2700€ na umowie+ diety!
region zatrudnienia: Badenia- Wirtembergia, okolice Stuttgartu

Podstawowe obowiązki:
• prowadzenie zestawu do wyboru: chłodnią na naczepie, chłodnia na przyczepie lub BDF
• przewóz artykułów spożywczych w trasach krótkobieżnych (do 300km)
• codzienny zjazd na zakwaterowanie

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
• praca stała, zmianowa, zmiany dzienne i nocne
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• stały przydział do samochodu,
• atrakcyjne wynagrodzenie
na okresie próbnym 2700 euro na umowie + diety
• premia roczna ok. 1000 euro
• 24 dni płatnego urlopu
• Firma pomaga w znalezieniu mieszkania

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
• pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
• prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
• opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
• prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
• urlop wypoczynkowy w przypadku pracy stałej,
• pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
• prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• relokacji do Niemiec
• komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
• doświadczenia jako kierowca CE na przyczepach z osią skrętną

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 309 lub 0048 500 800 596

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.