LAMINATOR, LAMINIARZ (j.niemiecki) – od zaraz

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
wincklerpersonal
Posty: 412

22 kwie 2014, 11:55

WINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie się rozwijająca się Agencja Pośrednictwa Pracy posiadająca certyfikat o numerze 7979. Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Niemiec.

Nasz Klient to międzynarodowa firma zajmująca produkcją turbin wiatrowych, która ma swoją siedzibę na terenie Niemiec.
Nr ref.: 61/2014
Liczba miejsc: 10
Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia Kandydata/-ki.
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Forma zatrudnienia: niemiecka umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Miejsce zatrudnienia: Okolice Bremen (NIEMCY)
Oferta ważna do: Do odwołania

Zakres obowiązków:

Praca przy produkcji łopat do wiatraków.
Praca z żywicą poliestrową, epoksydową, z włóknem szklanym.
Wykonywanie elementów z tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem szklanym.
Obróbka i szlifowanie powierzchni kompozytowych.
Zaangażowanie i chęć do pracy.
Umiejętność pracy w zespole, dbałość o najwyższą jakość pracy.

Oczekiwania:

Znajomość języka niemieckiego – poziom podstawowy (warunek konieczny).
Doświadczenie na stanowisku laminiarza, poświadczone dokumentami.
Wykształcenie kierunkowe.
Sumienność, dokładność, gotowość do podjęcia pracy zmianowej.
Własny samochód.

Oferta niemieckiego Klienta:

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji Kandydata/-ki.
Praca od pn do pt.
Niemiecka umowa o pracę z pełnym pakietem socjalnym.
Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.
Pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Osoby, które są zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o wklejenie linku do wyszukiwarki:

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c3beff194c224eeab47af747c331e7bd

Kontakt z biurem:
Godziny pracy: 9:00 – 17:00 | Tel. stacj. 22/631 11 70 E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Zastrzegamy, ze będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."