Jak znaleźć sprawdzoną ofertę pracy?

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dinos3
Posty: 25
Rejestracja: 06 maja 2019, 09:35

20 maja 2019, 15:18

Przymierzam się do wyjazdu za granicę... Chciałbym się jednak dowiedzieć, jak szukać sprawdzonych ofert, aby nie dać się naciąć. Dajcie jakieś wskazówki.
Awatar użytkownika
halinaderdajestmama
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 15:03

24 maja 2019, 15:12

Zależy czego szukasz konkretnie. Spróbuj przez agencję - ja np. jeżdżę jako opiekunka więc mogę polecić moją firmę Schwester Pflege ale co do innych branż to nie jestem w stanie pomóc
Awatar użytkownika
OrangeLove
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2019, 09:49

29 maja 2019, 16:50

no właśnie wszystko niestety zależy od branży - jakiej pracy konkretnie szukasz?
Awatar użytkownika
Darek80
Posty: 36
Rejestracja: 23 lip 2021, 22:01

15 paź 2021, 11:24

Myślę, że warto korzystać z usług doświadczonych i sprawdzonych agencji pracy. Ja pochodzę z Ukrainy i pierwszą pracę w Polsce udało mi się uzyskać przez agencję zatrudnienia Kowsen-Pol. Pracownicy firmy pomogli mi także we wszystkich procedurach związanych z legalizacją pobytu. Było to dla mnie duże ułatwienie, dzięki czemu wyjazd do obcego kraju nie był dla mnie aż tak stresujący.
Awatar użytkownika
marynarz
Posty: 17
Rejestracja: 01 wrz 2018, 23:27

16 lis 2021, 21:38

To oczywiste...ale z tego co ludzie pisza w sieci to jednak trudno właśnie trafić na taką zaufaną agencję. Moim zdaniem najlepiej po prostu popytać wśród znajomych. To kopalnia wiedzy i jak wiadomo pewne źródło informacji. Mnie własnie kumpela ze studiów połączyła z nursecare. Od zeszłego roku jeżdże do Niemiec z tą agencją. Załatwiają mi i prace i wyjazd i w ogóle wszystkie formalności wyjazdowe
Awatar użytkownika
Aneczka
Posty: 12
Rejestracja: 08 mar 2018, 14:07

10 mar 2022, 23:35

Skorzystaj z agencji pracy, które oferują pracę w Niemczech. Moja siostra wyjeżdża z agencją Mondi Polska, która ma wiele ofert pracy i wszystkie na warunkach niemieckich. Sama agencja przypisuje pozyskanemu pracownikowi koordynatora, który służy pomocą podczas trwania całego kontraktu.
Awatar użytkownika
pawelhacja
Posty: 16
Rejestracja: 29 gru 2021, 08:29

07 lip 2022, 15:25

Dobrze że jesteś ostrożny i pytasz, oszustów nie brakuje. Ja znalazłem pracę w Niemczech przez pracawue .pl Możesz też na tej stronie poczytać jak się przygotować do pracy za granicą. Dużo stresu i strachu sobie można zaoszczędzić ;) Mamusia nie pomoże ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa