Operator palownicy, wiertnicy, kafara

Praca w Irlandii, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 01:09

Miejsce pracy: Okolice Dublina (Irlandia)

Nr ref: jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Wymagane doświadczenie: 2-4 lat

Obowiązki:

Obsługa sprzętu budowlanego: palownica/wiertnica/kafar,
Praca na maszynach Soilmec CM50, CM70, R622, R625,
Kontrola stanu technicznego maszyn,
Przestrzeganie zasad BHP.
Wymagania:

Doświadczenie na danym stanowisku,
Posiadanie niezbędnych uprawnień,
Dyspozycyjność,
Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
Zatrudnienie na warunkach irlandzkich,
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
Pracę z zgranym zespole,
Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.