10.000 zł- Anglia, praca fizyczna bez doświadczenia, bez języka

Poradnik, własna działalność, czarna lista, biała lista, WRS, konto w banku, NIN - National Insurance National Insurance Number, po pracy, zakwaterowanie, poszukiwanieie pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

26 lip 2019, 22:35

Agencja Pracy Dobra Praca s.c. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 14164 poszukuje osoby/osób do pracy na produkcji

Opis stanowiska:

Praca fizyczna/manualna w miejscowościach Somerset, Newbury i Lichfield. Dla osób w wieku 25-40 lat

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość podwyżek (nawet 15.000zł/mc)
Możliwość stałego, stabilnego zatrudnienia w Anglii
Pomoc w organizacji zakwaterowania i pomoc w organizacji dojazdu do pracy w Anglii

Wymagania:
- doświadczenie nie wymagane
- angielski nie wymagany
- umiejętność pracy w zespole
- dobra organizacja pracy

Informacje dodatkowe:
Pracownik musi mieć ze sobą paszport (dowód osobisty), pościel. Zakwaterowanie jest w pobliżu miejsca pracy:

-Mieszkanie znajduje pracodawca, płaci pracownik (około 1100-150 0zł/mc)

na miejscu pomagają załatwić rachunek bankowy oraz wszystkie formalności papierowe

Godziny pracy między 50-60 tygodniowo= około 10 000zł na miesiąc na start.

Kontakt: 505 894 732
Awatar użytkownika
Paczek30244
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2019, 17:55

26 lis 2019, 18:05

Na jakich warunkach praca polega i przy czym