Firma Naima Sp. z o.o. poszukuje Managera

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
naima
Posty: 3
Rejestracja: 29 wrz 2008, 13:09

29 wrz 2008, 13:19

Naima Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży wizualizacji graficznych. Ściśle współpracujemy ze szwajcarskim oddziałem firmy Atelier Vert Pomme. Podstawą sukcesu naszej firmy jest młody i dynamiczny zespół ludzi.
W związku z szybkim rozwojem, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko: Manager

Podstawowy zakres obowiązków:

- zarządzanie podległym zespołem
- koordynowanie pracy biura
- współpraca z biurem w Szwajcarii
- kontrolowanie spraw administracyjno - księgowych
- nadzór nad podległymi departamentami
- prowadzenie działu personalnego
- układanie planów budżetowych i nadzór nad ich realizacją

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w zarządzaniu personelem
- bardzo dobrej znajomości języka francuskiego lub angielskiego
- podstawowej znajomości zasad księgowości i przepisów prawa
- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word
- dobrej organizacji pracy
- umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:
- pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku
- wyjazd na praktykę do Szwajcarii
- pracę przy współtworzeniu nowatorskich projektów
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: dominica@atelier-vert-pomme.com
W tytule email ’a prosimy napisać: manager + imię + nazwisko
Zablokowany