PRACA Przedstawiciel regionalny

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
mercor
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2008, 11:31

04 wrz 2008, 12:08

Ogłoszenie dotyczy jednego z miast: Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław

Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta Mercoru obejmuje oddzielenia przeciwpożarowe, systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. W związku ze stałym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Regionalny
Nr ref: PReg/05.08/35

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (mile widziane: architektoniczne lub budowlane),
• łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność,
• prawo jazdy kat. B,
• mile widziana znajomość języka obcego,
• samodzielność,
• chęć nabywania wiedzy.

Zadania:
• promocja marki i produktu firmy MERCOR SA
• doradztwo techniczne dla biur architektonicznych, projektowych i firm budowlanych.

Oferujemy:
• szkolenia z zakresu wykonywanej pracy,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• realizację ciekawych, samodzielnych zadań.

Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy do złożenia swoich aplikacji (cv, list motywacyjny, fotografia) na adres firmy:

MERCOR SA
Ul. Grzegorza z Sanoka 2
80-408 Gdańsk
Lub e-mail: praca@mercor.com.pl

W temacie prosimy o podanie numeru referencyjnego ogłoszenia.
Zablokowany