Kierowca-Dostawca

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
profasnet
Posty: 51
Rejestracja: 12 cze 2008, 10:29

25 sie 2008, 15:47

ProfAs jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla, a także w szkoleniach, outsourcingu, payrollu oraz outplacemencie. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(nr ref. KD/08)
Miejsce pracy Warszawa – Wesoła (Stara Miłosna)

Opis stanowiska:
- zapewnienie terminowej dostawy produktów
- bezpośredni kontakt z Klientami
- załadunek i rozładunek towaru

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B lub C
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- wiek do 35 lat
- dynamizm w działaniu
- rzetelność i punktualność

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: michal.zajac@profas.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Zablokowany