Specjalista ds. PDM

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
profasnet
Posty: 51
Rejestracja: 12 cze 2008, 10:29

12 sie 2008, 14:15

ProfAs dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista do spraw PDM

Nr Ref.: PDM/08
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
- administrowanie,
- wdrażanie,
- prezentacja oraz obsługa serwisowa rozwiązań klasy PDM (Product Data Management).

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatniego roku,
- znajomość technologii Microsoft .NET oraz Visual Basic Script,
- znajomość serwera baz danych Microsoft SQL Server 2005 od strony administracyjnej oraz znajomość języka zapytań TRANSACT-SQL,
- ważne prawo jazdy,
- biegła znajomość języka angielskiego,
- mile widziana znajomość systemów PDM oraz umiejętność prowadzenia szkoleń, wdrożeń, prezentacji.

Pracodawca oferuje:
- opieka medyczna dla pracownika i rodziny,
- telefon,
- laptop,
- w zależności od potrzeb samochód służbowy,
- cykl szkoleń produktowych,
-możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju w młodym, dynamicznym zespole,
- dostęp do najnowszych technologii informatycznych,
- motywujące i atrakcyjne formy wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w raz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres:
m.ziolkowski@profas.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Zablokowany