Monter sprzętu AGD- Łódź

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
Trenkwalder
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2008, 15:23

29 lip 2008, 15:33

Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. należy do grupy Trenkwalder Personaldienste AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 910 mln euro i zatrudnieniem ponad 60 000 pracowników.
Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Łódź-Widzew Nr ref.: PP/LOD

OBOWIĄZKI:
 montaż sprzętu AGD
 obsługa maszyn produkcyjnych,
 proste prace produkcyjne.

WYMAGANIA:
 dobry stan zdrowia,
 zdolności manualne,
 dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie w powierzone obowiązki,
 mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.
 chęć podjęcia stałego zatrudnienia

OFERUJEMY:
 zatrudnienie w dużej, renomowanej firmie,
 pracę w systemie trzyzmianowym,
 zatrudnienie w formie umowy o pracę tymczasową.
 możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie naszego Klienta

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (cert. 388/3)
90-302 Łódź, ul. Wigury 7
Tel.: (042) 674-90-46, 663 799 002
Biuro czynne od poniedziałku do piątku
od godz. 08:00 do 16:00
e-mail: gel@trenkwalder.com.pl;

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”
Zablokowany