Jaki to może być zawód?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gmickey92
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:26

29 kwie 2012, 12:32

Witam,

Jestem tutaj nowy, zarejestrowałem się tutaj tylko dla tego jednego pytania. Ponieważ jestem przed podjęciem studiów, powoli wiem co chcę w życiu robić, ale nie wiem kim chce być. Otóż chciałbym aby moja praca była związana z częstymi wyjazdami nawet za granice naszego kraju, a do tego żeby była konieczność ciągłego mówienia w języku angielskim i praca bardziej w papierkach. Czy ktoś może mi wypisać zawody jakie posiadają te cechy ? Czy takowe w ogóle istnieją.

Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ironTT
Posty: 7
Rejestracja: 18 sie 2012, 21:55

18 sie 2012, 22:05

Jedynie co przychodzi mi do głowy to przedstawiciel handlowy w jakimś międzynarodowym koncernie.
Awatar użytkownika
gambi
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2010, 23:26

18 sie 2012, 22:55

A może jakaś turystyka pilot wycieczek czy coś?
Awatar użytkownika
Farmer_Irek
Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2012, 15:18

08 lis 2012, 15:22

Może spróbować jako przedstawiciel handlowy... w tej pracy dużo zależy od samodyscypliny i dobrej samoorganizacji ;)
Awatar użytkownika
MonikaZiomek
Posty: 4
Rejestracja: 01 gru 2013, 12:08
Lokalizacja: Warszawa

01 gru 2013, 12:19

Prawnik jakiejś dużej korporacji ;)
Awatar użytkownika
nataliakl
Posty: 74
Rejestracja: 27 lis 2013, 14:08

05 gru 2013, 12:55

Marketing - to chyba jeden z najbardziej przyszłościowych kierunków, a jeśli znajdziesz pracę w międzynarodowej firmie lub współpracujące z zagranicą, to z pewnością uda Ci się spełnić swoje wyobrażenia. Stosunki międzynarodowe mogą również okazać się przydatne. Pomyśl może o Parlamencie Europejskim. Możesz dostać się na staż w czasie studiów i zobaczyć, czy taka praca Tobie odpowiada. A zarobić tam można nieźle ;) Powodzenia!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa