Specjalista ds. sprzedaży

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
profasnet
Posty: 51
Rejestracja: 12 cze 2008, 10:29

23 lip 2008, 14:32

ProfAs jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla, a także w szkoleniach, outsourcingu, payrollu oraz outplacementcie. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. Sprzedaży
Nr. Ref.: SS/07

Zakres obowiązków:
- utrzymywanie kontaktu ze stałymi Klientami Firmy,
- pozyskiwanie nowych Klientów,
- całościowa obsługa zamówień,
- reprezentowanie Firmy na targach branżowych,
- odpowiedzialność finansowa za stan magazynu,
- współpraca z dostawcami towarów, planowanie i realizacja dostaw,
- praca z klientami zagranicznym i krajowymi,
- przygotowywania wysyłek zagranicznych.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- zdolności interpersonalne, dokładność i odpowiedzialność,
- zaangażowanie w wykonywanie obowiązków,
- min. doświadczenie w sprzedaży,
- znajomość programów magazynowych,
- doświadczenie w pracy z klientami,
- wystawianie faktur.

Pracodawca oferuje:
- umowa o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia w zależności od wyników)
- pracę stacjonarną w godzinach 8-16

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: k.sowidzka@profas.com.pl

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."
Zablokowany