Inżynier/ Technik- Elektronik

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
Fair Recruitment
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2008, 11:28

18 lip 2008, 14:35

Nr ref. ITE/18/07

Miejsce pracy: Katowice

Opis Klienta: Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w sektorze napraw i serwisowania elektroniki przemysłowej, posiadająca swoje oddziały w Anglii, Walii, Irlandii Pólnocnej, Dubaju oraz Czechach. Została wyróżniona w „Business Report- 25 Companies to Work for- 2004”. W związku z rozwojem polskiego oddziału firma planuje zatrudnienie pracowników na stanowisko techników serwisu.

Zakres obowiązków:
Diagnostyka usterek
Naprawa części elektronicznych w warsztatach firmy lub w zakładach klienta.

Wymagania:
Praktyczna znajomość sterowań PLC różnych producentów (identyfikacja błędów, programowanie, etc.),
Praktyczna znajomość systemów CNC i paneli operatorskich (identyfikacja błędów, programowanie, etc.),
Praktyczna znajomość serwonapędów i systemów kontroli ruchu,
Praktyczna znajomość napędów AC, DC oraz systemów Soft Start,
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania i budowania relacji z klientami,
Doskonała umiejętność organizacji własnej pracy,
Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym konwersację (rekrutacja w j. angielskim, kontakty ze spółką-matką oraz innymi oddziałami firmy),
Prawo jazdy kat. B
Gotowość do częstych podróży

Oferujemy:
Pracę w przyjaznym środowisku
System szkoleń zapewniających najwyższe kwalifikacje
Wyposażenie w najwyższej klasy sprzęt
Atrakcyjne wynagrodzenie (ok. 3000 PLN (netto))

Forma kontaktu: Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV w języku angielskim pocztą elektroniczną, z zaznaczeniem numeru referencyjnego na adres: pawel.wodka@fr.net.pl

Klauzula: Prosimy o dodanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Zablokowany