Pomocnik serwisanta wymiany opon

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
WorkExpressKatowice
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2012, 13:16

19 wrz 2012, 13:38

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

O pracodawcy:
Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje pomocników serwisanta wymiany opon zainteresowanych wyjazdem do Niemiec. Praca sezonowa.

Miejsce pracy : Wolfsburg

Opis stanowiska:
· Pomoc serwisantowi podczas wymiany opon samochodów osobowych, wymiana kół na felgach na nowe zgodnie z dokumentacją
· Dbałość o szczegóły, dbanie o porządek w miejscu pracy
· Odpowiedzialność za powierzone mienie
· Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP
Wymagania:
· Dobra organizacja pracy, staranność i zaangażowanie
· Umiejętność pracy pod presją czasu i pracy w grupie
· Dobra kondycja fizyczna
· Czynne prawo jazdy kat. B, własny samochód - mile widziany
Oferujemy:
· Umowę o pracę
· Wynagrodzenie w wysokości 820 Euro netto
· Stawka godzinowa 5,00 Euro brutto
· Oferujemy pracę na okres 2 miesięcy (październik, listopad)
· Pełny etat
· Zapewniamy zakwaterowanie
· Zapewniamy opiekę koordynatora
· Oferujemy pracę w godzinach 7:30-16:30

Aplikacje prosimy składać przez formularz:

(32) 775 88 07 lub (32) 775 88 61