Główny Księgowy

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
Fair Recruitment
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2008, 11:28

18 cze 2008, 16:05

Miejsce pracy: Warszawa

Opis Klienta: Bechtel jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm inżynieryjnych i budowlanych na świecie. Będąca własnością prywatną firma obchodzi 110 lat swojego istnienia w 2008 roku. Siedziba główna znajduje się w San Francisco w Kalifornii. W 40 oddziałach na całym świecie pracuje ponad 40,000 pracowników umysłowych. W grudniu 2007 Bechtel otworzył biuro w Warszawie. Nowopowstała spółka Bechtel Polska Sp. z o.o. stanie się jednym z głównych centrów inżynierskich Bechtela w Europie. Biuro będzie zajmowało się projektami głównie na terenie Europy, Azji i Bliskiego Wschodu.

Zakres obowiązków:
Utrzymywanie dokumentacji księgowej biura.
Obsługa płatności firmy.
Przygotowywanie miesięcznych sprawozdań finansowych dotyczących działalności biura według standardów GAAP.
Wystawianie i korygowanie dokumentów księgowych do zatwierdzenia przez odpowiednich kontrolerów
Przygotowywanie rocznych planów kosztów (budżetów), sporządzanie rapotów kosztów oraz prognoz w celu ustalenia kosztów działania poszczególnych działów
Przygotowywanie dokumentacji wynagrodzeń (podatki, ubezpieczenie społeczne).
Nadzór nad pracą specjalistów do spraw płac w przygotowywaniu zeznań podatkowych.
Współpraca z Dyrektorem Księgowym w zakresie ustalania polityki finansowej oraz standardów właściwych dla firmy.
Sporządzanie informacji finansowej dla klientów, personelu, a także projektów nie podsiadających własnego biura.
Współpraca z audytorami ze strony klientów bądź państwa w wyjaśnianiu natury kontraktów zawieranych przez firmę oraz instrukcji księgowych, standardów finansowych firmy.
Wykonywanie pracy pomocniczej na rzecz przełożonych. Administrowanie wynagrodzeniami pracowników administracyjnych oraz inżynierów
Odpowiedzialność za organizację i/lub prowadzenie szkoleń dla personelu administracyjnego.

Wymagania:
Znajomość standardów US GAAP
Doskonała znajomość zagadnień z zakresu prowadzenia księgowości firmy
Znajomość zagadnień podatkowych oraz innych, nabytych w ramach edukacji, szkoleń bądź praktyki zawodowej
Znajomość systemów i procedur księgowych
Doświadczenie w roli przełożonego przy rozdzielaniu zadań, kontroli ich wykonania, oceny pracowników, rekrutacji pracowników działu oraz prowadzeniu szkoleń.
Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ze szczególnym naciskiem na księgowość i finanse

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i kwalifikacji
Pakiet świadczeń socjalnych
Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

Forma kontaktu: Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV w języku angielskim, pocztą elektroniczną, z zaznaczeniem numeru referencyjnego na adres: pawel.wodka@fr.net.pl

Klauzula: Prosimy o dodanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Zablokowany