Specjalista ds. gruntów

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
globalforce3
Posty: 31
Rejestracja: 25 lip 2012, 14:20

25 lip 2012, 14:34

W związki z dynamicznym rozwojem naszego klienta-niemieckiej firmy działającej na rynku paliw gazowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(Niemcy)

ZADANIA:
- realizacja transakcji na rynku gruntów,
- pozyskiwanie ofert wynajmu gruntów pod stacje autogaz w Niemczech w miejscach o dużym natężeniu ruchu,
- realizacja założonego planu co do ilości lokalizacji,
- zapewnienie najwyższego poziomu obsługi,
- przygotowanie, organizacja oraz obsługa administracyjna transakcji (kompletowanie dokumentacji, kontrola stanu prawnego).

WYMAGANIA:
- znajomość przepisów prawa z zakresu wynajmu gruntów,
- ojczysty/zaawansowany poziom języka niemieckiego,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- pozytywna osobowość,
- dbanie o dobre relacje z innymi,
- zaangażowanie, entuzjazm oraz wytrwałość w dążeniu do celu,
- umiejętność planowania i elastycznego organizowania swojej pracy.

OFERTA:
- umowa zlecenie,
- atrakcyjne i elastyczne warunki pracy,
- zatrudnienie bezpośrednio przez niemiecka firmę,
- duża samodzielność i swobodę w planowaniu i organizacji pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres praca@globalforce.pl lub o pozostawienie CV on-line na stronie www.globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o.(nr rej. agencji: 4732)
Zablokowany