Praca dla Pielęgniarek

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
globalforce3
Posty: 31
Rejestracja: 25 lip 2012, 14:20

25 lip 2012, 14:27

Dla niemieckiego klienta, domu opieki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka

(Pleystein)

Obowiązki:
- szeroko pojęta opieka nad pacjentami.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe pielęgniarskie,
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- opiekuńcze traktowanie,
- minimalnie rok doświadczenia.

Oferta:
- wynagrodzenie 1900-2100 EUR
- praca od zaraz,
- umowa o prace na czas nieokreślony,
- praca na zmiany.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres praca@globalforce.pl lub o pozostawienie CV on-line na stronie http://www.globalforce.pl.

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce nr rej agencji 4732.
Zablokowany