Operator/ka Wózka Widłowego - nowe atrakcyjne stawki! CERSANIT

Oferty pracy w Wałbrzychy
Kontakt:

18 lis 2018, 14:55

Szukasz stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę?
Masz już dość zatrudnienia przez agencję pracy?
Dołącz do nas!
Firma Cersanit - producent płytek ceramicznych - poszukuje kandydatów na stanowisko operator wózka widłowego

Wymagania:
• ukończony kurs obsługi wózków jezdniowych,
• aktualne badania psychotechniczne - mile widziane,
• prawo jazdy - mile widziane,
• mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Obowiązki
• załadunek i rozładunek towaru,
• przyjmowanie towaru z produkcji,
• przygotowywanie wysyłek.

Oferujemy
• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Cersanit
• NOWE WYŻSZE WYNAGRODZENIE
• bezpłatny transport dla pracowników z okolic Wałbrzycha
• motywacyjny system wynagradzania,
• atrakcyjny system szkoleń,
• bogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.

Telefon: 748 493 064
Awatar użytkownika
GerundBrestolsky
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2022, 21:16

09 sie 2022, 21:18

Praca jest dobra, ale nie mogę już pracować, więc proszę o radę w sprawie zarabiania w Internecie. Chciałbym nauczyć się obstawiać lub coś podobnego do tego.
Awatar użytkownika
PersulaBuleks
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2022, 16:14

10 sie 2022, 16:17

Moi przyjaciele, chciałbym wziąć udział w Twojej rozmowie. Ponadto chcę podzielić się z Tobą moim odkryciem w Internecie, abyś mógł zarabiać tyle pieniędzy, ile chcesz. Oznacza to, że automat do gier, z którego możesz korzystać z tej strony httрs://bonusоwo.соm/legalni-bukmacherzy-w-polsce/ i jestem pewien, że będzie to dla ciebie bardzo wygodne, tak jak dla mnie.