Jak znaleźć sprawdzoną ofertę pracy?

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dinos3

20 maja 2019, 15:18

Przymierzam się do wyjazdu za granicę... Chciałbym się jednak dowiedzieć, jak szukać sprawdzonych ofert, aby nie dać się naciąć. Dajcie jakieś wskazówki.
Awatar użytkownika
halinaderdajestmama

24 maja 2019, 15:12

Zależy czego szukasz konkretnie. Spróbuj przez agencję - ja np. jeżdżę jako opiekunka więc mogę polecić moją firmę Schwester Pflege ale co do innych branż to nie jestem w stanie pomóc
Awatar użytkownika
OrangeLove

29 maja 2019, 16:50

no właśnie wszystko niestety zależy od branży - jakiej pracy konkretnie szukasz?
Awatar użytkownika
Darek80

15 paź 2021, 11:24

Myślę, że warto korzystać z usług doświadczonych i sprawdzonych agencji pracy. Ja pochodzę z Ukrainy i pierwszą pracę w Polsce udało mi się uzyskać przez agencję zatrudnienia Kowsen-Pol. Pracownicy firmy pomogli mi także we wszystkich procedurach związanych z legalizacją pobytu. Było to dla mnie duże ułatwienie, dzięki czemu wyjazd do obcego kraju nie był dla mnie aż tak stresujący.
Awatar użytkownika
marynarz

16 lis 2021, 21:38

To oczywiste...ale z tego co ludzie pisza w sieci to jednak trudno właśnie trafić na taką zaufaną agencję. Moim zdaniem najlepiej po prostu popytać wśród znajomych. To kopalnia wiedzy i jak wiadomo pewne źródło informacji. Mnie własnie kumpela ze studiów połączyła z nursecare. Od zeszłego roku jeżdże do Niemiec z tą agencją. Załatwiają mi i prace i wyjazd i w ogóle wszystkie formalności wyjazdowe
Awatar użytkownika
Aneczka

10 mar 2022, 23:35

Skorzystaj z agencji pracy, które oferują pracę w Niemczech. Moja siostra wyjeżdża z agencją Mondi Polska, która ma wiele ofert pracy i wszystkie na warunkach niemieckich. Sama agencja przypisuje pozyskanemu pracownikowi koordynatora, który służy pomocą podczas trwania całego kontraktu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa