Jak wyjeżdżacie?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maria89
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2021, 14:10

26 lip 2021, 17:13

Cześć, jak wolicie wyjeżdżać do pracy jako opiekunka - indywidualnie czy z agencją? Ja od kilku lat tylko i wyłącznie z agencją, moją zaufaną jest Opieka Portus.
Awatar użytkownika
Darek80
Posty: 36
Rejestracja: 23 lip 2021, 22:01

18 wrz 2021, 23:21

Ja pracowałem najpierw przez agencję, a potem zatrudniłem się bezpośrednio u pracodawcy :)
Awatar użytkownika
marynarz
Posty: 17
Rejestracja: 01 wrz 2018, 23:27

16 sty 2022, 00:04

Żona jeździ tylko przez Nursecare. Samemu ogarnąc pewny wyjazd to w tych czasach mało bezpieczne. Moim zdaniem lepiej bazować na doświadczeniu i wsparciu agencji, szczególnie że ta organizuje żonie nawet wyjazd i jest w stałym kontakcie
Awatar użytkownika
Anna Skórka
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2022, 09:45

18 lut 2022, 10:06

Na początku lepiej jest wyjeżdżać z agencją czy samej załatwić sobie pracę? W wakacje planuję wyjechać do pracy do Niemiec i zastanawiam się się na tym. Zaznaczę, że wyjeżdżając samej mogę liczyć na większe zarobki, ale nie mam pewności, czy będą mieć cały czas pracę.
Awatar użytkownika
pawelhacja
Posty: 16
Rejestracja: 29 gru 2021, 08:29

15 lip 2022, 12:42

Zobacz na stronę pracawue. pl ;) Masz tam sporo ofert pracy w Niemczech i to tylko od sprawdzonych pracowawców. Domyślam się że to twoja pierwsza praca poza krajem to możesz poczytać sobie na ich blogu jak się przygotować do wyjazdu w sensie co zabrać itd itp ;) Ja tam znalazłem pierwszą pracę w Holandii w sortowni owoców i warzyw, całkiem spoko to była jak dla takeigo młodzika wtedy ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa