praca opiekunki

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maria89
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2021, 14:10

31 mar 2021, 14:13

Dzień dobry. Zastanawiam się nad wyjazdem do Niemiec jako opiekunka do osoby starszej, we współpracy z agencją Opieka Portus. Ktoś z Was z nimi wyjeżdżał? Warto?
Awatar użytkownika
zosia23
Posty: 3
Rejestracja: 15 cze 2021, 14:44

15 cze 2021, 14:55

Nie znam Opieka-Portus ale bardzo polecam Abona24, pracuje dla nich kilka lat, firma rodzinna (może ich zobaczyć na stronie), działają od 15 lat i chyba mają najlepsze stawki. Zawsze nie było żadnych problemów. Zarabiam ponad 2200 euro, bardzo polecam.
Awatar użytkownika
lulka87
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2018, 15:48

11 sie 2021, 19:30

Ja po długich przemyśleniach zdecydowałąm się na pracę w Promedica24 i nie żałuję. Mam legalną, dobrze płatną pracę i nie muszę marwtić się ani dojazdem do pracy, zakwaterowaniem ani niczym takim. Wszystko załatwia Promedica. Dla osób nie znających niemieckiego organizują kusy językowe.
Awatar użytkownika
marynarz
Posty: 17
Rejestracja: 01 wrz 2018, 23:27

08 wrz 2021, 21:40

To wybitnie wymagająca robota. Lekko nie jest i trzeba mieć odpowiednie podejście żeby nie skrzywdzić tej drugiej strony. Niemniej zarobki sa tego warte, do tego w Nurscare mozna sie też załapać na premie. Agencja słuzy pomoca, a nawet i dobrym słowem w cięższe dni - są bardzo pomocni to trzeba im przyznac
Awatar użytkownika
lulka87
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2018, 15:48

11 wrz 2021, 22:42

Ja już od jakiegoś czasu wyjeżdżam z firmą promedica. Powiem szczerze, że jestem mega zadowolona! Wyjazdy są organizowane przez firmę, nie martwię się niczym. Mam umowę, ubezpieczenie prywatne i dobre zarobki. Praca nie jest lekka, ale warto spróbować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa