Pomysl na wakacje

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
wolskidam
Posty: 25
Rejestracja: 05 lip 2019, 10:35

04 sie 2019, 17:11

Jeżeli chodzi o Morze Bałtyckie to szczerze mówiąc jakoś mnie nie przekonuje, ale to moje odczucie. Komuś innemu może się podobać.
Awatar użytkownika
mlecznadroga
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2019, 13:54

04 gru 2019, 12:20

Fajnym pomysłem jest wyjazd z dziećmi do krakowa :) mamy tutaj już sprawdzone miejsce, hotel Regent w dzielnicy Kazimierz :) Jest cicho, spokojnie i bardzo urokliwie :)
Awatar użytkownika
misi3k
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:17

16 sty 2020, 16:20

przed wyjazdem wakacyjnym zazwyczaj udaje się do mojego ulubionego gabinetu kosmetycznego wyposażonego w świetny sprzęt BiNatural oprócz bardzo wygodnych leżanek i foteli mogę wam liczyć na profesjonalny sprzęt Bloomea dzięki niemu moja twarz jest napięta i odmłodzona, a na wakacjach wyglądam świetnie!
Awatar użytkownika
Aneczka
Posty: 12
Rejestracja: 08 mar 2018, 14:07

18 lut 2020, 20:13

U mnie plan na tegoroczne wakacje gotowy, a mianowicie wybieram się z Wytwórnią Wypraw do Gruzji i Armenii. Wyjazd ciekawy i świetnie zaplanowany, mnóstwo zwiedzania, a nawet wyjścia w góry. Spędzę ten czas aktywnie, wypocznę i sporo zobaczę. Wylot z Krakowa na całe 13 dni co też mnie bardzo cieszy, że nie stracę czasu na dojazd do Warszawy.
Awatar użytkownika
rysieallo
Posty: 13
Rejestracja: 31 sty 2020, 16:58
Lokalizacja: Wrocław

25 lut 2020, 18:48

Dla mnie wakacje zawsze dzielą się na pół. Pierwszą połowę spędzam pracując gdzieś za granicą, a drugą odpoczywam cały miesiąc. W tym roku planuję znowu wyjechać w okolicach maja/czerwca, by wrócić na sierpień/wrzesień. Bardzo fajna opcja, zawsze sporo pieniążków można przywieźć, ja jeżdże zazwyczaj ze znajomym przez agencję: POLAND WORKFORCE i śmiało mogę ich polecić - załatwiają wszystkie niezbędne formalności niezbędne do wyjazdu, byłem w Niemczech i Holandii, w obu przypadkach nie miałem na co narzekac, ani na zarobki czy zakwaterowanie. Jest to zawsze jakiś pomysł na wakacje ;)
Awatar użytkownika
kortes
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2019, 10:09

21 maja 2020, 08:20

posejdon pisze:
> Wlasnie nie wiem gdzie sie do konca wybrac. Chodza mi po glowie Bieszczady
> chociaz jeszcze tam nie bylem nigdy. Moze cos poradzicie :D PozdroV
W tym roku, w obecnej sytuacji: wyjazd nad morze we wrześniu albo na czerwcowy długi weekend i zostać dłużej. Wietrznie, niezbyt tłoczno, powinno wyjść na zdrowie. Tylko nie próbuj zgodnie z turystyczną tradycją zabierać ręczników hotelowych ani takich drukarniatoreb .pl/torby-reklamowe-papierowe/poznan/ gadżetów, bo to teraz podwójne ryzyko :D
Awatar użytkownika
wilenski.m
Posty: 3
Rejestracja: 16 lis 2018, 12:29

04 cze 2020, 11:45

Nie łatwo znaleźć pomysł na wakacje, które nie zrujnują budżetu. Ciekawe info można znaleźć na: MrHelp kropka pl
Awatar użytkownika
misi3k
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:17

11 gru 2020, 13:00

My na wakacjach zawsze wybieram egozotyczne kierunki, dużo słońca, słona i ciepła woda to jest to co lubimy! Ale wiadomo, że my kobiety musimy uważać na swoje włosy w takich warunkach są one podatne na wysychanie i niszczenie, dlatego przed wyjazdem zawsze umawiam się na terapię keratynową, która zapewnia mi nawilżone, gładkie i proste włosy. Terapia keratynowa Amazon Keratin zabezpiecza włosy i dokładnie je odżywia, dzięki temu nawet po słonych kąpielach włosy nie kręcą się jak kiedyś, nie plączą i z łatwością rozczesują
Awatar użytkownika
Ania333
Posty: 21
Rejestracja: 26 lut 2021, 15:01

26 lut 2021, 15:36

Witam, bardzo dobrym pomysłem na wakacje jest wyjazd do pracy. Osobiście polecam. W tamtym roku znalazłam ofertę na stronie Opieka Portus. Pracowałam jako opiekunka seniora w Niemczech. Pracowicie spędziłam swoje wakacje, ale także dużo zwiedziłam.
Awatar użytkownika
pawelhacja
Posty: 16
Rejestracja: 29 gru 2021, 08:29

15 lip 2022, 12:49

Ja polecam nasze piękne polskie morze bałtyckie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa