Pielęgniarka, Opiekunka Anglia Irlandia Norwegia Niemcy Holandia

Poradnik, własna działalność, czarna lista, biała lista, WRS, konto w banku, NIN - National Insurance National Insurance Number, po pracy, zakwaterowanie, poszukiwanieie pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

01 sie 2019, 16:53

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w angielskich, irlandzkich, niemiekich i norweskich placówkach zdrowia na stanowiska:

Opiekun Medyczny – Anglia, Irlandia Północna Irlandia, Niemcy Norwegia (od 6000 zł do 11 000 zł netto)

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
- podstawowe doświadczenie w opiece

Obowiązki:
- pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych

Pielęgniarka - Anglia, Irlandia, Niemcy Norwegia, Szwecja, Holandia (od 9000 zł do 17 000 zł netto)

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, Nie musisz znać języka norweskiego, szwedzkiego lub holenderskiego, zapewniamy bezpłatny kurs dla pielęgniarek chcących wyjechać do Norwegii ,Szwecji lub Holandii!

- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
- wykształcenie pielęgniarskie

Obowiązki:
- udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
- ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
- współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
- wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami

zapewniamy autoryzację zawodu w Anglii, Irlandii, Niemczech Norwegii, Szwecji i Holandii

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Opiekun Seniora (Live-in) opieka 24h na dobę- Anglia, Niemcy, Irlandia, Austria, Holandia

Warunki finansowe: Od 6000- 10 000 zł na ręke

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie w opiece

nie musisz znać holenderskiego, zapewniamy bezpłatny kurs!

Obowiązki:
- opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania
- pomoc w czynnościach samoobsługowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy
office@eastgaterecruitment. com
W temacie prosimy wpisać Stanowisko i Kraj na jaki składają Państwo aplikację
Awatar użytkownika
Marta1@
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2020, 09:51

30 lis 2020, 10:49

Aplikacja dla zarządzania i organizacji pracy w agencjach opieki Hrily
RODZINY – OPIEKUNOWIE – WYJAZDY – POŚREDNICY – TWORZENIE DOKUMENTÓW – TRANSPORT – ROZLICZENIA