Jaki prezent dla żony?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
wehate
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2019, 10:09

25 kwie 2019, 12:50

Zbliża się okrągła rocznica naszego ślubu. Zwykle nie kupujemy sobie prezentów tylko gdzieś wyjeżdżamy, ale akurat teraz nie mamy takiej możliwości, to pomyślałem że coś żonie zakupię. Tylko nie za bardzo wiem co. Ostatnio przebąkiwała, że nie ma za dużo kolczyków, a zbliża się nam wesele w rodzinie. Może jej kupię? Co myślicie, dobry pomysł?
Awatar użytkownika
Sisi
Posty: 10
Rejestracja: 06 maja 2019, 10:11
Lokalizacja: Jasło

06 maja 2019, 10:14

wehate pisze:
> Zbliża się okrągła rocznica naszego ślubu. Zwykle nie kupujemy sobie
> prezentów tylko gdzieś wyjeżdżamy, ale akurat teraz nie mamy takiej
> możliwości, to pomyślałem że coś żonie zakupię. Tylko nie za bardzo wiem
> co. Ostatnio przebąkiwała, że nie ma za dużo kolczyków, a zbliża się nam
> wesele w rodzinie. Może jej kupię? Co myślicie, dobry pomysł?
Wszystkie kobiety lubią biżuterię więc jak dla mnie bardzo dobry pomysł.
Awatar użytkownika
svetlana
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2018, 16:29

30 sty 2020, 20:26

Zrobić dobry prezent to nie taka łatwa sprawa. Wszystko przez to, że pomysłów nie brakuje. Ludzie mają także różne gusta więc trzeba doskonale znać potrzeby osoby obdarowywanej. Inaczej skończy się to rzuceniem prezentu w kąt lub wystawieniem go na sprzedaż (jest parę większych serwisów swoją drogą). Dla kobiety zawsze przyda się coś z zakresu pielęgnacji urody lub samej garderoby. Od swojego faceta często dostaję różnego rodzaju bieliznę (raz nawet erotyczną), ostatnio najbardziej trafione było body Gatta . Podoba mi się w nim wysoka jakość wykonania bo widać po nim dbałość o każde szczegóły. Świetnie sprawdza się na codzień, nie zamieniłabym go za nic :)
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2018, 11:01

18 lut 2020, 17:04

A może urządzenie do stylizacji włosów 5-w-1 Camry 2024 ?
Jest ono łatwe w obsłudze,szybko robi się z jego pomocą burze loków,prostuje włosy i modeluje.Każda kobieta będzie zadowolona z takiego urządzenia,kiedy to każdego dnia będzie mogła robić sobie nowoczesne i stylowe fryzury.
Awatar użytkownika
Monia22
Posty: 3
Rejestracja: 29 lut 2020, 15:04

29 lut 2020, 17:37

Ja bym proponowała jakiś wspólny, romantyczny wyjazd. Może w miejsce, do którego oboje macie sentyment? Żona na pewno będzie zachwycona takim pomysłem.
Awatar użytkownika
misi3k
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:17

15 cze 2020, 11:33

ja dałem jej ostatnio voucher na zabieg keratynowy na włosy - terapia keratynowa Amazon Keratin sa do wyboru różne rodzaje keratyny jabłkowa, winogronowa i czekoladowa. Żona postawiła na najmocniejszą winogronową, dzięki terapii jej włosy stały się gładkie, proste i odżywione, przestały się też kołtunić, teraz z jeszcze większą przyjemnością ją głaskam i bawię się jej włosami
Awatar użytkownika
marianka
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2020, 10:16

18 lip 2020, 15:19

a moze jakies kosmetyki? ;) chyba kazda kobieta uwielbia, bielenda ma dobre jakosciowo i skuteczne. Ja moge w szczegolnosci polecic ich kosmetyki do makijazu, nawilzajacą hydro baze i fluid mineralny rozswietlajacy
Awatar użytkownika
misi3k
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:17

06 sie 2020, 11:46

Moja była uradowana gdy zabrałem ją do fryzjera gdzie czekał na nią opłacony zabieg na włosy - zabieg keratynowy wykonywany za pomocą keratyny Amazon Keratin Wybrałem jej opcję najsilniejszą czyli keratynę winogronową, włosy Klaudii po zabiegu stały się całkowicie proste, gładkie i lśniące. To był świetny prezent dla nas obojga, teraz codziennie z przyjemnością przeczesuje jej włosy
Awatar użytkownika
marianka
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2020, 10:16

03 wrz 2020, 06:47

a czy zona lubi teatr? bo jesli lubi, to moze bilety do teatru na jakas dobrą sztuke? 19 wrzesnia w Lublinie maja wystawiac spektakl Trojanki wiec mysle, ze to moze byc idealna opcja na udany prezent :)
Awatar użytkownika
małpeczka
Posty: 9
Rejestracja: 27 kwie 2018, 09:34

25 paź 2020, 21:57

kobiety lubia kosmetyki wiec moze kosmetyk :D moj maz wie ze lubie bielende wiec jak cos mi kupuje to wlasnie kremy albo peelingi z niej :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa