Dekarz/blacharz - PRACA OD CZERWCA

Oferty pracy w innych krajach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agnieszka.D
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2018, 11:51

17 maja 2018, 11:52

Power Jobs – Agencja pracy tymczasowej działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

ZATRUDNIMY DWÓCH DEKARZY/BLACHARZY

LOKALIZACJA: Francja

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- kładzenie dachu (blach cynkowych)
- spawanie
- prace na podstawie rysunku technicznego

WYMAGANIA:
- minimum pięcioletnie, udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność spawania blach

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie
- umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie – około 14,47 euro/h netto (na rękę) /2200 euro netto za podstawowy czas pracy – 152h
- zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/ miesiąc
- możliwość pracy w nadgodzinach
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- zapewnione i opłacone zakwaterowanie
- zapewniona odzież robocza
odin83
Posty: 3
Rejestracja: 26 sie 2019, 08:22
Lokalizacja: https://www.heng555.com/สล็อตออนไลน์/

10 kwie 2020, 16:00

Wiele gier online z dobrymi aplikacjami. Dużo do zabawy bez nudy Którą aplikację lubisz, od razu zyskaj
Przeczytaj więcej tutaj.
pussy888 ดาวน์โหลด
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa