Kierowca autobusu Niemcy cale Niemcy 13.50-16.60€ (z zakwaterowaniem)

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

09 sie 2019, 22:52

Kraj: Niemcy Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca z miastem, bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie Maja zadnego wplywu na umowe z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiej komunikacji miejskiej

Komunikacja miejskaBremen 14.80€ czy Berlin (13.50-14€) lub okolice Köln czy München albo Dresden lub Stuttgart (16.60€) obecnie poszukuja pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: rozne lokalizacje w Niemczech( zakwaterowanie zapewnione i oplacone. pokoje pojedyncze blisko zajezdni )

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego : lekko komunikatywny ( do sprzedazy biletow i kontaktu z pasazerami)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej tylko okoliczne miejscowosci (glownie male miasteczka i wioski) Spokojna jazda po wioskach. Trasy nawet do 50 Km jedna. LUB miejska jak Berlin
praca czasami tez w weekendy.
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy)

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: Brema 14.80€ czy 13.50(Dortmund, Kassel)-16.60€ (Stuttgart)/ godz, Berlin i Köln
czyli od 2400€ brutto + za dodatki zmianowe 150€ w mies i kolejne 150-200€ za nadgodziny.
czyli w sumie 2600€ brutto do 3200€ jesli wiecej nadgodzin zrobionych

premie + 25%dodatki za nocne godziny + extra platne 25% za niedziele i 100% swieta. NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 175 godz JEST WYPLACANE jako nadgodziny
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. WEIHNACHTSGELD i URLAUBSGELD
świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne. urlop na poczatku 26 dni, pozniej zwiekszenie do 31
tel. 4917623 106254
538479025