Hydraulik / Monter C. O. / Wentylacji

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

01 sie 2019, 17:20

Kraj: Niemcy Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Hydraulik / Monter C. O. / Monter instalacji Sanitarnych / Wentylacji / Pomocnicy Hydraulika

Rozpoczęcie pracy: od zaraz!
Miejsce Pracy: Cale Niemcy!

Zapewniamy usługi w poszukiwaniu pracy w Niemczech.

Współpracujemy z wieloma pracodawcami.

Proponujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia.

Zadania:

wykonywanie instalacji wodno - kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i białego montażu, wentylacje, klimatyzacje

Wymagania:

- język niemiecki mile widziany, ze względu na atrakcyjniejsze wynagrodzenia,

- doświadczenie w zawodzie hydraulika, montażu wentylacji, klimatyzacji,

- prawo jazdy i samochód - również mile widziane!

Oferujemy:

- pracę od zaraz,
- atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa + diety - więcej informacji udzielę droga telefoniczna lub przez wiadomość na olx,

- umowę o prace na niemieckich warunkach zawarta z niemieckim pracodawca
- możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu
- stalą pomoc polskojęzycznego koordynatora

Kontakt: 004 857 6874299