Kierowca śmieciarki kat. C Anglia

Poradnik, własna działalność, czarna lista, biała lista, WRS, konto w banku, NIN - National Insurance National Insurance Number, po pracy, zakwaterowanie, poszukiwanieie pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

26 lip 2019, 22:34

Kraj: Wielka Brytania Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Kierowca kat.C

Miejsce pracy: Wielka Brytania – różne lokalizacje

Smart Solutions (Recruitment) Limited we współpracy z największymi firmami recyklingowymi poszukuje kierowców ciężarówek kat. C. Kierowca śmieciarki zajmuje się także załadunkiem.

Oferujemy wynagrodzenie na poziomie £13 na godzinę oraz najczęściej 150% stawki za nadgodziny. Możliwość przejścia na stały kontrakt z klientem po 12 tygodniach pracy. Poszukujemy osób dążących do realizacji wyznaczonych celów, które chcą rozwijać własną karierę i osiągać sukcesy.

Zatrudnieni pracownicy otrzymają pełne szkolenie i znakomite możliwości osobistego rozwoju zawodowego. Pracownicy otrzymają pełne potrzebne wsparcie związane z przeprowadzką na teren Wielkiej Brytanii. Jako pracodawca, Smart Solutions Recruitment zapewnia również pomoc nowym pracownikom w integracji społecznej i zawodowej.

Podstawowe obowiązki na oferowanym stanowisku:

· Kierowca obsługujący śmieciarkę odpowiada za terminowy i zgodny z rozkładem odbiór odpadów.

· Kierowca razem z ładowaczami zbiera odpady i ładuje je na śmieciarkę.

· Kontrola pojazdu zgodnie z procedurami firmy oraz standardami prowadzenia pojazdów,

· Odbiór, załadunek i segregacja odpadów oraz ich wywóz na składowisko,

· Dbałość o uzupełnienie wszystkich dokumentów,

· Przestrzeganie wyznaczonych tras objazdu oraz dbałość o odbiór odpadów w określonych godzinach,

· Przestrzeganie przepisów brytyjskich w zakresie czasu pracy oraz wymaganych przerw w pracy.

Wymagania:

· Dobra znajomość języka angielskiego,

· Prawo jazdy kategorii C z kodem 95

· Cyfrowa karta kierowcy

· Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca kat. C.

Smart Solutions jako pracodawca oferuje:

· Legalną umowę o pracę na czas nieokreślony,

· Niezbędne szkolenia odbywające się w miejscu pracy, w tym w zakresie BHP,

· Prawo do świadczeń socjalnych na terenie Wielkiej Brytanii,

· Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy w pełnym wymiarze godzin,

· Stałe wsparcie i pomoc pracowników Smart Solutions zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce,

· 28 dni urlopu rocznie

· Zakładowy system premiowy,

· Minimalny czas pracy 40 godz. tygodniowo,

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o przesłanie CV, bądź kontakt telefoniczny 502 - 852- 485 w godz. 9-17.

Więcej informacji oraz politykę prywatności można również uzyskać w naszym biurze w Krakowie:

Smart Solutions (Recruitment) Ltd. Sp. Z o.o. Oddział w Polsce (KRAZ 19767), ul. Focha 32 LU 2, 31-416 Kraków,

tel 12 427-14 -60 lub na www.smartsr. pl.